KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15685126
nr 1568 5126
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kina, hus. Signerad. Blandteknik, textil, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram. 54x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:29:05
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr